اخبار

مرحله دانشگاهی جشنواره های رویش و حرکت برگزار گردید

مرحله دانشگاهی جشنواره های رویش و حرکت برگزار گردید گالری

به گزارش روابط عمومی، از سوی معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، مرحله دانشگاهی جشنواره های حرکت و رویش با هدف معرفی دستاوردهای انجمن های علمی دانشجویی و کانون های فرهنگی، هنری، اجتماعی و مذهبی در سالن امتحانات دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر برگزار شد.

ادامه مطلب
برگزاری جشن دانش آموختگی در دانشگاه

برگزاری جشن دانش آموختگی در دانشگاه گالری

به گزارش روابط عمومی، آیین دانش آموختگی فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با حضور دکتر عزیزالله گنجی سرپرست دانشگاه، هیأت رییسه و فارغ التحصیلان به همراه خانواده در سالن آمفی تئاتر زنده یاد نوشیروانی دانشگاه برگزار شد.

ادامه مطلب
جشن دانش آموختگی

جشن دانش آموختگی

این جشن در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۴ برگزار می گردد.راطلاعیه ثبت‌نام: دانشجویان ورودی ۱۳۹۷ و ماقبل که مجموع واحدهای گذرانده آنها تا نیمسال گذشته و واحدهای اخذ شده نیمسال جاری آنها بیش از ۱۳۰ واحد می‌باشد یا در نیمسال جاری دانش آموخته میشوند مجاز به ثبت‌نام در آیین دانش آموختگی می‌باشند. لازم به ذکر است با توجه به محدودیت ظرفیت، این عزیزان نمی‌توانند همراه داشته باشند. همچنین در صورت تکمیل ظرفیت ثبت‌نام، روند نام‌نویسی تنها برای ورودی‌های ۱۳۹۷ انجام می‌پذیرد. شرایط ثبت‌نام: کارشناسی (ورودی۱۳۹۷ و ماقبل): مجموع واحدهای گذرانده تا نیمسال گذشته و واحدهای اخذ شده در نیمسال جاری حداقل ۱۳۰ واحد یا دانش آموختگی در همین نیمسال تحصیلات تکمیلی (تمامی ورودی‌ها): دفاع از پایان‌نامه و رساله تا پایان شهریور ماه هزینه ثبت‌نام: دانش آموخته: ۲۳۰ هزار تومان همراه: ۱۵۰ هزار تومان دانش آموختگان ورودی ۹۷ مجاز به داشتن حداکثر دو همراه و ورودی‌های ماقبل بدون همراه می‌باشند.

ادامه مطلب
تقدیر از برگزیدگان طرح دورهمی قرآنی

تقدیر از برگزیدگان طرح دورهمی قرآنی گالری

از سوی معاونت فرهنگی اجتماعی با همکاری دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در ایام ماه مبارک رمضان طرح دورهمی قرآنی ویژه دانشگاهیان برگزار شد که از برگزیدگان این طرح بین صلاتین ظهر و عصر در مسجدالرسول (ص) دانشگاه تقدیر شد.

ادامه مطلب